Noizy iu kërkon ndjesë fansave [FOTO]

Aug 02, 2017

Këtë herë ai i zhgënjeu fansat, por jo për fajin e tij.

Në vazhdën e koncerteve të shumta që po mban brenda dhe jashtë Shqipërisë, të fundit Noizy është detyruar ta refuzojë. Atij nuk i ka pëlqyer aspak mënyra si menaxherët e kishin organizuar koncertin duke mbetur edhe vetë i zhgënjyer dhe duke marrë vendimin të mos e realizojë. “Iu kërkojmë ndjesë të gjithë fansave në Tetovë. Për arsye të menaxhimit jo serioz të Discos, nuk mundëm të performojëm sonte””, shrkuan 30 vjeçari.  

20623788_10211797231879559_1044971042_n_1.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll