“Luftë” e hapur mes këngëtarëve shqiptarë! Kush po fiton? [VIDEO]

Aug 07, 2017

Këngëtarët shqiptarë në “luftë” me njëri-tjetrin…

Të shumtë janë këngëtarët që po mbajnë koncerte në çdo vend të Shqipërisë. Capital T, Noizy, Ledri, Ghetto Geasy apo Flori Mumajesi janë vetëm disa nga personazhet VIP të cilët dinë të bëjnë atmosferë në ‘club’-et ku janë të ftuar për të peformuar. Emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani foli për këtë “fenomen” që po shohim nga afër dhe nëpërmjet rrjeteve sociale. Këta këngëtarë dhe shumë të tjerë duket sikur janë në një “luftë” të vërtetë, duke reklamuar sikush bazën e fansave që i mbështesin. Më poshtë do mund të shikoni disa nga performancat e artistëve shqiptarë në koncertet e tyre./intv.al/

I make @varrosi.otr Dance what's your super Power?

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

skom fjal ? .. TIRANA ❤️

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

#Repost @vikkraja One week of Gili Vili went 3 Milly! ?????? @iamflorimumajesi @arilenaaraa #djvicky #cantstopwontstop

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

Faleminderit ??? #jale #foliemarine #babastars #high4real

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll