Fati i keq ndjek Noizyn në mes të natës, ja çfarë i ndodhi [VIDEO]

Aug 09, 2017

Ai nuk e njeh lodhjen.

Vera për Noizyn vazhdon të jetë më e ngjeshur se kurrë me disa koncerte të realizuara brenda një nate. E teksa vazhdon ta jëtojë jetën me këtë ritëm, i palodhur, nuk do të thotë që të tilla të jenë edhe  makinat e tij. Njëra prej tyre i rezervoi reperit një surprizë të pakëndshme mbrëmjen e kaluar. Teksa ishtë nisur për në në koncertin që do të mbante në Sarandë, i është shpuar goma e makinës. Koha nuk i premtonte ndaj, është detyruar të lërë AMG-në dhe të marrë MyBach për të qenë në kohë para fansave që po prisnin. Këto aventura janë të zakonshme për 30 vjeçarin i cili arrin të gjejë zgjidhje për çdo rast./intv.al/ 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll