Orinda Huta publikon foton që çdokush do e donte, komenti i Turit nuk pritej! [FOTO]

Aug 09, 2017

Madhështore ishte dasma, i mrekullueshëm është edhe muaji i mjaltit për ta. Turi dhe Orinda Huta kanë zgjedhur Tajlandën për të kaluar muajin e tyre të mjaltit e na duket sikur jemi edhe ne me ta pasi pothuajse kanë dokumentuar në rrjetet sociale, të gjitha momentet që kanë fotografuar.

E një nga fotot më të bukura është pikërisht kjo që ka postuar Orinda, foton për të cilën jemi të sigurtë që çdokush do e donte dhe e gjitha kjo falë duarve të arta të Turit. Mirëpo duket se atij i ka ardhur në majë të hundës me maninë e vajzave për fotot. Në foton e postuar nga Orinda, Turi komenton: “Te gjithe( perfshire mua) kemi qene kurioz pse sdalin dhe vet ne foto çunat qe shkrepin keto lloj fotosh! Se u iken zari, nuk u vjen më per plazh me aq sa lodhen!”

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll