Armela zbulon veprimin e “pistë” që i pëlqen gjatë seksit! [FOTO]

Aug 12, 2017

Ish banorja e Big Brother është bërë e pistë, shumë e pistë me rrëfimin e saj të fundit.

Brunia bukuroshe ka bërë publike një sekret të vogël pikant në Insta Story-n e saj. Ajo ka postuar një shprehje ku thuhet se “është për të qeshur se si kur rritesh fillon të të pëlqejnë gjërat që urreje kur ishe fëmijë, si dremitjet dhe shpullat tek të pasmet”. Pikërisht kjo e fundit, shpullat tek të pasmet duket se e ka nxehur së tepërmi postimin duke treguar se në marrëdhënie Armelës i pëlqen edhe pak dhunë.

armela.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll