Nicki Minaj kërkon të thyejë internetin me këtë foto të të pasmeve! [FOTO]

Aug 12, 2017

Reperja nga Trinidad dhe Tobago ka tërbuar fansat në Instagram me belfien e saj të fundit.

Madje Nicki duket se kërkon që të sfidojë Kim K, e cila njihet si mbretëresha e fotove me të pasme, edhe pse kjo e fundit ia vë fronin në rrezik. Këngëtarja 34 vjeçare pozoi në një kostum të zi shumë të ngushtë që ia nxirrte në pah më së miri formën fantastike të të pasmeve të saj për kënaqësinë e 82 milionë ndjekësve në Instagram. Jemi mësuar duke parë fotot të të pasmeve të Nicki pasi fundja është gati gjithçka që ajo tregon, por sërish pamje të tilla bëjnë përshtypje, edhe në botën e sotme të spektaklit.

nickmi.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll