Me këto foto Enca mbyll gojët e liga që e akuzojnë për photoshop [FOTO]

Aug 13, 2017

Ajo shpesh është vënë në qendër të vëmëndjes për përdorimin e photoshopit nëpër fotot e saj.

Madje kjo është njëra nga arsyet pse Enca edhe sulmohet në komente. E ndërkohë që deri më tani ka bërë indiferenten ndaj tyre, ditën e djeshme postoi dy foto hot si për të mbyllur gojët e liga. Teksa tregonte të pasmet dhe pjesën e përparme, këngëtarja e quajti veten të hollë. Nuk e dimë ende nëse arriti të bindë dyshuesit për këtë.

20729476_1665161786849989_1920538061636699101_n.jpg

 

20767708_1665161723516662_1323664002002789255_n.jpg

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll