Na ka “fiksuar” me hitet e tij, por shihni se si i kërcen këngët popullore Mozzik [VIDEO]

Aug 16, 2017

Ai është padiskutim një ndër reperat më të mirë shqiptar dhe në një kohë shumë të shkurtër ka arritur të fitojë një numër të madh fansash. Sigurisht nuk mund të mos përmendim këngët e tij që pjesa më e madhe e tyre janë shdërruar në hite. Duke filluar që nga “Koke shum”, “Cocaina”, “Kuks” apo edhe shumë të tjera. Së fundmi diçka e bukur ka ndodhur në jetën e Mozzik, pasi ai na ka prezantuar me të dashurën e tij, Loredana Zefi. Është pikërisht kjo e fundit e cila ka postuar një video të reperit të njohur ashtu siç nuk e kemi parë ndonjëherë. Në një dasëm ku ata ishin të pranishëm, Loredana ka filmuar Mozzik-un duke kërcyer këngë popullore, duke lëvizur duart dhe belin.

Nuk duket keq jo! 

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll