Aktori i njohur turk përshëndet shqiptarët në shqip [VIDEO]

Aug 23, 2017

Ai është një prej aktorëve turq më të dashur për shqiptarët, tani ai përshëndet shqiptarët në shqip…

Bëhet fjalë për aktorin e njohur, Tolgahan Sayisman, bashkëshortin e modeles shqiptare Almeda Abazit. Të dy janë shumë të sukesshëm si në Shqipëri dhe në Turqi. Por shihet se Tolgahan eshte I lidhur shume edhe me shqiptarët, të cilët nëpërmjet një videoje në storyn e tij në Instagram ka përshëndetur në gjuhën shqipe Tolgahan thotë: “Ju puç shumë fort Shqipëria” Pasi Mario mësoi Kim Kardashian, të thotë “Sa bukur”, tani është Almeda, ajo e cila po mëson Tolgahan të flasë shqip./intv.al/

 

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll