Martesa e Besit dhe Xhensilës vazhdon, ja çfarë ndodhi në dasmën e tyre të tretë [VIDEO]

Sep 06, 2017

Ndërkohë që çudia më madhe zgjat vetëm 3 ditë, dasma e Xhensilës dhe Besit vazhdon ende të bëjë jehonë.

Prej afro një jave, dasma e tyre vazhdon të jetë kryefjala e lajmeve rozë dhe për shkak të jetëgjatësisë së saj. Kështu, pas dy të tillave, çifti ka festuar natën e tyre të tretë të martesës. Ajo është zhvilluar në njërin prej komplekseve që ndodhen në Tiranë, Dajt. Xhensila e palodhur ka kënduar në këtë natë të veçantë të saj duke e bërë të paharrueshme atë bashkë me çdo detaj tjetër.

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll