Kylie Jenner kush?! E dashura e re e TYGA, do t’jua heqë trurin, është kopja më e mirë e Kim Kardashian [FOTO]

Sep 06, 2017

Ishin një nga çiftet më të dashur për publikun, por çdo gjë ka marrë fund mes Tyga dhe Kylie Jenner. Bukuroshja e familjes Jenner-Kardashian, e la shumë shpejt prapa krahëve ndarjen me reperin e njohur për tu lidhur me një tjetër reper, pikërisht, Travis Scott.

Mirëpo edhe Tyga ka vendosur të lëvizë gurët dhe me të vërtetë ka goditur në shenjë. Nuk është modelja Demi Rose, por një tjetër modele, që nëse do e shikonit në rrugë do betoheshit që është Kim Kardashian, jo vetëm nga linjat por edhe nga pamja.

Vajza në fjalë quhet Kamila Osman, dhe kur i hodhëm një sy Instagramit të saj, u mahnitëm nga fotot e nxehta. Tyga dhe Kamilla janë fotografuar teksa kanë dalë bashkë dhe për mediat amerikane ata janë një çift tashmë.

fotografohen.jpeg

collagemajja.jpg

Kushedi sa do jenë nxehur ato të familjes më të përfolur në botë.

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll