Serena Williams tregon për herë të parë vogëlushen e saj dhe zbulon emrin [FOTO]

Sep 13, 2017

Oh, sa e mirë!

Më në fund Serena Williams na ka treguar përmes një fotoje të publikuar në Instagram, vajzën e saj. Kampionia e tenisit postoi foton me të bijën që e mbante në krahëror, dhe kështu na njohu të gjithëve me të.
“Njihuni me Alexis Olympia Ohanian Jr”,-shkruan Serena në Instagram.

Vogëlushja e tenistes erdhi në jetë më 1 shtator, dhe gëzoi pa fund Serenën dhe bashkëshortin e saj, Alexis Ohanian. Pra vogëlushja trashëgon emrin e të atit të saj. Interesante!

b70ef6dfbc723f4d18aa8423b0affc8d.jpg

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll