Do habiteni si janë emrat e vërtetë të këtyrë personazheve VIP

Monday, 18 September 2017 20:00
Dikush e urrente emrin e tij, dikush tjetër e ka “refuzuar” sepse tregonte origjinën e tij/saj. Disa të tjerë kishin…

Zbulohet skandali! Aktorin e njohur e kapin “mat” në një video porno [FOTO]

Monday, 18 September 2017 19:41
Është një aktorët tanë komedianë të preferuar, por fatkeqësisht është në telashe të mëdha. Në një foto të zbuluar së…

Arsyeja pse Luana nuk ka shumë miq është kjo! [FOTO]

Monday, 18 September 2017 19:06
Miqësia është një nga vlerat morale themelore të njeriut, e cila na vë përpara disa detyra ndaj të tjerëve. Tema…

Aktorja e famshme i çudit të gjithë, puth në buzë kolegun, bashkëshorti i duartroket [VIDEO]

Monday, 18 September 2017 18:50
Aktorja e famshme Nicole Kidman i ka habitur të gjithë gjatë mbrëmjes së çmimeve “Emmy”. E shoqëruar gjatë gjithë mbrëmjes…

Modelja shqiptare shfaqet në koncertin e Christina Aguilera-s [FOTO]

Monday, 18 September 2017 17:10
Modelja shqiptare mahnitet nga Christina Aguilera…

Capital T sapo na zbuloi bashkëpunimin e radhës, është një emër i dashur për ju [FOTO/VIDEO]

Monday, 18 September 2017 14:25
Edhe pse ishte një ndër reperat më aktivë të kësaj vere, Capital T nuk ka ndërmend të ndalet.

Aktorja e njohur, Eliona Pitarka "nxeh" Instagramin me foto "hot" [FOTO]

Monday, 18 September 2017 16:17
HOT dhe shumë seksi…

Ujku i Wall Street, Jordan Belfort: “E mësova DiCaprion të bënte si i droguar”

Monday, 18 September 2017 15:57
“Nisa të zvarritesha në tokë dhe DiCaprio regjistroi çdo lëvizje timen për ta bërë më vonë në film”.

Marina i zbulon këtë sekret Luanës, shikoni reagimin e kësaj të fundit [FOTO]

Monday, 18 September 2017 13:03
Ato të dyja nuk i kanë kursyer ndonjëherë deklaratat publike ndaj njëra-tjetrës.

Rozana Radi rrëfen për herë të parë publikisht frikën e saj më të madhe [FOTO]

Monday, 18 September 2017 12:36
Dhe këtë e thotë me zë të lartë.

Lady Gaga nuk është mirë, lajme të këqija nga këngëtarja [FOTO]

Monday, 18 September 2017 11:54
Gjëndja shëndetësore e Lady Gaga-s vazhdon të jetë jo e mirë.

Luanës i vjen në majë të hundës me sulmet ndaj saj, bën këtë reagim [FOTO]

Monday, 18 September 2017 13:52
Ka zgjedhur të qëndrojë indiferente për një kohë të gjatë  ndaj akuzave, ironive apo krahasimeve të çuditshme që i bëjnë.
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll