Dikur ishin bashkë pjesë e grupit Skillz, sot Skivi ofendon Ledrin [VIDEO]

Saturday, 14 January 2017 13:18
Dikur Ledri ishte pjesë e labelit Babastars por para pak kohësh ai u shkëput nga ky label duke Iiprishur marrëdhëniet…

Pse kopjon gjithmonë Kardashian? Ja si përgjigjet Lori Hoxha… [FOTO]

Saturday, 14 January 2017 12:21
Pse kopjon gjithmonë Kardashian? Ja si përgjigjet Lori Hoxha… [FOTO] Edhe pse shpesh është në qendër të vëmëndjes, Lori Hoxha…

Linda Halimi zbulon dietën e plotë me të cilën ka arritur trupin e saj [FOTO / VIDEO]

Friday, 13 January 2017 21:48
Linda Halimi me shumë punë, vullnet dhe sakrifica ka arritur trupin që e ëndërrojnë të gjitha vajzat. Rezultatet mahnitëse këto…

Selena postoi foto erotike në tanga, kundërpërgjigjet Bella Hadid [VIDEO]

Friday, 13 January 2017 19:45
Drama mes Bella Hadid, The Weeknd dhe Selena Gomez po bëhet edhe më “seksi”.

“Të Dua!”. Ja urimi i ëmbël që Miley Cyrus i bën të fejuarit të saj Liam për ditëlindje [FOTO]

Friday, 13 January 2017 19:26
Liam Hemsworth nuk mund ta niste festimin e ditëlindjes në një mënyrë më të bukur se kjo! E fejuara e…

“Me by*hë si Selena”! The Weeknd “i futet” fuqishëm Gomez-it në këngën e re! [VIDEO]

Friday, 13 January 2017 16:34
Së fundmi kanë dalë në pah foto në të cilat ai shfaqet duke u puthur me as më shumë e…

Kush është shiptarja krah Kim Kardashian? [FOTO\VIDEO]

Friday, 13 January 2017 16:16
Edhe një tjetër shqiptare ka takuar yllin e reality show-t, Kim Kardashian.

VIP-at që kanë gënjyer për moshën e tyre [FOTO]

Friday, 13 January 2017 15:24
Jo vetëm Bleona!

Ndërkohë që ish e dashura festoi ditëlindjen në Tiranë, ja me kë po i kalon pushimet Ledri Vula në Meksikë [FOTO]

Friday, 13 January 2017 15:24
 As Ledri Vula  nuk iu ka rezistuar dot temperaturave të ulëta dhe ka shtegtuar drejt plazheve të nxehta të Meksikos.

Emina Cumulaj e shqetësuar për këtë motiv [FOTO]

Friday, 13 January 2017 14:56
Modelja e njohur ka qenë aq e shqetësuar saqë ka dalë në video live për t’iu drejtuar një pyetje ndjekësve…

"E bëj për femrat e pasigurta aty jashtë"! Zhvishet modelja me përmasa "plus" në një set përvëlues! [FOTO]

Friday, 13 January 2017 13:52
Ashley Graham tregoi shumë “lëkurë” në setin e saj të fundit për revistën V, ku ndër të tjera, kishte veshur…

Kemi gjetur sozinë e Chris Brown, do habiteni nga ngjashmëria [FOTO]

Friday, 13 January 2017 13:48
Jo vetëm ju, por me siguri edhe vetë Chris Brown është tronditur nga ngjashmëria e madhe që ka me këtë…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll