“Kur do ta bësh bebin?”, Marina Vjollca befason me përgjigjen e saj

Sunday, 24 September 2017 10:41
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre dhe tani nisin angazhimet famijare. Moderatorja e njohur…

Muaj mjalti përrallor! Pas Maldiveve dhe Dubait, ky është destinacioni i rradhës për Besin dhe Xhensilën [FOTO]

Sunday, 24 September 2017 10:15
Dasma e tyre ishte një nga dasmat më të bukura që kemi parë ndonjëherë. Siç e do tradita, pas dasmës…

12 të larguar nga “Portokalli”, aktori i njohur: Ikën të gjithë, ju tregoj kush e ka fajin! [FOTO]

Sunday, 24 September 2017 09:59
Ndër vite spektakli i njohur i humorit “Portokalli” ka patur një eksod largimesh ku emra shumë të njohur e të…

Se prisnim! Nuk do ta besoni si ka lindur dashuria mes Marinës dhe Getoarit!

Sunday, 24 September 2017 09:30
Ahh sa qenka lodhur Geti! Marina Vjollca dhe reperi i njohur nga Kosova i dhanë fund beqarisë dhe kurorëzuan dashurinë…

Ermali flet për shtatzëninë e Amit: “Lajmi u dha gabimisht” [VIDEO]

Saturday, 23 September 2017 20:54
Vetëm pak ditë më parë Ermal Mamaqi dhe bashkëshortja e tij Ami, bënë publik lajmin se do të bëheshin prindër…

Klea Huta flet për herë të parë troç në lidhje me Elgitin, por i zhgënjeu të gjithë [FOTO]

Saturday, 23 September 2017 20:40
Ata të dy u vunë  në qendër të vëmëndjes së mediave rozë për një lidhje të mundshme mes tyre.

Nuk e paskemi kuptuar! Me këtë detaj, Kylie Jenner kishte zbuluar gjininë e fëmijës që po pret [FOTO]

Saturday, 23 September 2017 19:41
Ndërkohë që të gjithë mendonin se nëse Kylie Jenner do të kishte fëmijë, babai  i fëmijës do të ishte reperi…

Tërmeti në Meksikë prek edhe hitin “Despacito". Ja si duket pas tërmetit vendi ku është xhiruar klipi [FOTO]

Saturday, 23 September 2017 18:52
Tërmeti i rënë së fundmi në Meksikë ka lënë shumë dëme serioze si në njerëz ashtu edhe në materiale.

Nuk do ta besoni ku i ka kaluar Noizy 24 orët e fundit [FOTO]

Saturday, 23 September 2017 17:42
Axhenda e tij e zakonshme përfshin koncerte, por Noizy 24 orët e fundit i ka kaluar aty ku nuk e…

Pasi e quajti Albin “vëllai i madh” dhe iu kundërvunë komentuesit, reagon kështu Klaudia Pepa [FOTO]

Saturday, 23 September 2017 17:01
Mërrëdhënia e Albit dhe Klaudias sa vjen dhe bëhet më e pakuptueshme.

Mesa duket muzika nuk paska qenë talenti i vetëm Rita Ora paska zbuluar një talent tjetër. Nuk e dini? Zbulojeni tani [FOTO]

Saturday, 23 September 2017 15:16
Ajo ka filluar të tërheqë shumë vëmendje kohët e fundit me talentin e ri, nuk e dini që ajo ka…

Kylie Janner shtatzënë , mos u habisni është e vërtetë, shikojeni [FOTO]

Saturday, 23 September 2017 13:15
Mediat rozë shkruajnë se 20-vjeçarja Kylie Jenner është shtatzënë me ta dashurin e saj Travis Scott.
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll