Rozana Radi në një darkë romantike?! Ja kush është më të në tavolinë [FOTO]

Wednesday, 22 March 2017 14:43
Nuk është ashtu siç e mendoni!

Të gjithë duan të flenë me Roza Latin [FOTO]

Wednesday, 22 March 2017 14:34
Roza Lati është moderatorja mjaft energjike dhe vajza që kërkon të bëjë gjithmonë të kundërtën e asaj që i thonë…

Ledri pjesë e kësaj tresheje, me kë po argëtohet ai? [FOTO]

Wednesday, 22 March 2017 14:24
Ledri Vula, mbreti që ka rrëmbyer zemrat e fansave.

Shikoni si ngjante J. Lo në performancën e saj të parë në TV [VIDEO]

Wednesday, 22 March 2017 13:23
Jeta për Jennifer Lopez nuk ka qenë gjithmonë një shkëlqim i përsosur.

Getinjo ka këtë kompliment për ekipin e tij [FOTO]

Wednesday, 22 March 2017 13:08
Getinjo nuk e ka mohuar asnjëherë sa krenar ndihet për shtëpinë e tij diskografike

Ronela Hajati dhe avazi i saj i përditshëm [FOTO]

Wednesday, 22 March 2017 13:03
Ronela dhe energjitë e saj nuk janë asnjëherë të shterueshme.

Habit Enca me dhuratën që ka marrë nga mami [FOTO]

Wednesday, 22 March 2017 12:54
Enca nuk e heq nga dora dhuratën e mamit. Tashmë është një ndër figurat më të komentuara në vendin tonë,…

Dua Lipa ka këtë mesazh për një femër [FOTO]

Wednesday, 22 March 2017 12:46
Dua Lipa një këngëtare mjaft e suksesshme edhe jashtë trevave shqipfolëse, poston vazhdimisht foto nga koncertet dhe jeta e saj.

Çfarë e lë pa gjumë Eni Koçin? [FOTO]

Wednesday, 22 March 2017 12:33
Eni Koçi, ka një problem por nuk duket e shqetësuar aspak për të.

Dafina si një alien në këtë foto [FOTO]

Wednesday, 22 March 2017 12:24
Duffy do ju trembë me këtë foto!

"Peshkaqeni" Rita Ora rimodelon dhëmbët e saj me bizhu [FOTO]

Wednesday, 22 March 2017 11:41
Le të themi që vuri paratë aty ku ka gojën!

Rihanna debuton në serial me një skenë të fortë seksi...dhe nuk e sheh dot me sy! [FOTO/VIDEO]

Wednesday, 22 March 2017 10:47
“Oh zot është kaq e çuditshme...nuk e shoh dot”!
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll