Elvana bën këtë postim dhe i çudit të gjithë [VIDEO]

Thursday, 21 September 2017 11:44
Elvana tërheq sërish vëmëndjen me postimin e fundit.

Ja kush është dashuria e re e Turjan Hyskës, Oktapodi bën mrekullinë [FOTO]

Thursday, 21 September 2017 14:41
Në postimin e tij të fundit në Facebook Turi na tregon për dashurinë e tij më të re, ai është…

Rrëfehet Gjino pas ikjes së Hajrie Rondos: E braktisën atëherë kur kishte nevojë. Ja pse nuk i shkova dot në varrim [FOTO]

Thursday, 21 September 2017 14:39
Me siguri  filmi shqiptar “Përrallë nga e kaluara” është ndër më të dashurit për ju.

Ermali i poston videon, Aurela reagon: Më nxore bojën [FOTO/VIDEO]

Thursday, 21 September 2017 10:29
Bëmat e Ermalit nuk kanë fund!

Ju kishte munguar Ledina Çelo? Shikoni si duket ajo këtë herë [FOTO]

Thursday, 21 September 2017 13:41
Një ndër zërat më të bukur të muzikës së lehtë në Shqipëri por jo vetëm kaq, pas disa mungesave në…

Dafina Zeqiri e mallëngjyer, lutet për...

Thursday, 21 September 2017 12:30
Në njërin nga postimet e saj të fundit në Instagram Dafina Zeqiri shprehet e mallëngjyer dhe ngushëllon të prekurit.

Flori bëhet nostalgjik, shikoni çfarë poston [FOTO]

Thursday, 21 September 2017 11:44
Flori Mumajesi numëron vite në muzikë dhe besojmë, shumë prej jush i mbajnë mend fillimet e tij.

Ky person nuk i ndahet Samantës as në pushime [VIDEO]

Thursday, 21 September 2017 10:02
Ndërkohë që për këngëtaret e tjera ka nisur sezoni i ri, Samanta ka menduar t'i kushtojë vetes disa ditë pushimi.

Më “hot” se kaq nuk besojmë ta keni parë ndonjëherë Kim Kardashian [FOTO]

Thursday, 21 September 2017 10:58
Ka pohuar së është më ë formë se kurrë më parë, Kim i çmendi të gjithë pas këtyre fotove të…

Çfarë po ndodh sërish mes Klaudia Pepës dhe Albi Nakos? Shikoni çfarë i shkruajnë njëri-tjetrit [FOTO/VIDEO]

Thursday, 21 September 2017 12:12
Në sytë e fansave dhe ndjekësve ata të dy ishin një çift mjaft simaptik.

Ervin Bejleri kthehet në ekran... tregon vetë surprizat [FOTO]

Wednesday, 20 September 2017 22:19
Është një ndër artistët më të mirë në vendin tonë, i cili sa herë ndodhet në skenë rrëmben vëmendjen e…

Shakira i shkon për vizitë, shihni si tallet këngëtari i njohur Maluma [VIDEO]

Wednesday, 20 September 2017 20:40
Maluma, është një emër që po bëhet çdo ditë e më famshëm dhe është kthyer në një sensacion në të…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll