Më në fund Cozman tregon arsyen e ndarjes nga Tuna

Sunday, 26 March 2017 12:54
Për herë të parë publikisht, reperi i njohur Cozman ka folur për ndarjen nga Tuna.

Noçja e Big Brother publikon foto të fortë topless! [FOTO]

Saturday, 25 March 2017 21:56
Nuk e kishit parë ndonjëherë kështu vajzën që theu tabutë!

Katy Perry me gisht në gojë, Orlando Bloom në takim me një grua të martuar [FOTO]

Saturday, 25 March 2017 21:07
Artistes bukuroshe nuk do t’i vijë mirë kur të shohë këtë.

Ami rrëfen vesin e saj më të keq!

Saturday, 25 March 2017 19:08
Dhe të mendosh që nga pamja e jashtme gjithçka dukej perfekte.

Nik Xhelilaj i bashkohet luftës kundër AIDS [FOTO]

Saturday, 25 March 2017 17:47
Dhe ka zgjedhur një mënyrë shumë të veçantë, të cilës besojmë se do i bashkoheshit të gjithë me shumë qejf.

Kur goma e makinës lë në rrugë Era Rusin… [FOTO]

Saturday, 25 March 2017 16:32
Nuk duhet të jetë e lehtë, por artistja bukuroshe jo vetëm e ka përballuar, madje edhe ia ka dalë të…

Nora feston ditëlindjen, urimi i Robertit do ju lërë pa fjalë! [FOTO]

Saturday, 25 March 2017 13:42
Pas një marrëdhënieje disavjeçare së bashku, Nora dhe Roberti janë një ndër çiftet më të pëlqyera për publikun. Dashuria e…

Modelja e njohur shqiptare lë kokrrën e namit! Ja çfarë ka bërë ajo [FOTO]

Saturday, 25 March 2017 12:54
Të gjitha femrave u ndodh të paktën një herë!

"Pse zgjodha Arjola Shehun dhe Rozana Radin" [FOTO]

Saturday, 25 March 2017 12:49
Numri më i ri i revistës “Harmony” sapo ka dalë në treg dhe kryeredaktorja Elda Laze ka disa fjalë të…

Është munduar ta mbajë larg syrit të publikut, nuk ia doli! Zbulohen fotot nga dasma e fshehtë e Alketa Vejsiut [FOTO]

Saturday, 25 March 2017 11:52
Ka insistuar deri në momentin e fundit për të ruajtur sekretin e saj. Një përpjekje që e kishte nisur që…

Erdhi pranvera, ndryshon gardëroba! Këto janë bukuroshet shqiptare që kanë rrëzëllitur të veshur me të verdha [FOTO]

Saturday, 25 March 2017 11:43
Fjala modë dashur pa dashur lidhet drejtpërdrejt me gjininë femërore dhe pamja e jashtme është prezantimi i parë që ne…

Jul Deda nudo? [FOTO]

Friday, 24 March 2017 21:36
Kur bëhet fjalë për Kombëtaren, të gjithë bëjmë veprime “të çmendura”, por jo aq sa ato që premton Jul Deda. Aktori…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll