Komentuesi e ofendon rëndë, ja si ia kthen Angela Martini [FOTO]

Friday, 22 September 2017 10:12
Kur vendos të bëhesh person publik, më parë duhet të pranosh të marrësh përsipër edhe shumë rrisqe.

E ofenduan njëri-tjetrin pas prishjes së marrëdhenies, ja çfarë thotë sot Baby G për Getinjon dhe Mozzik [FOTO]

Friday, 22 September 2017 09:37
Një nga marrëdheniet e prishura në showbizz është edhe ajo mes Baby G dhe anëtarëve të labelit ku ajo dikur…

Sot është ndarë, por shihni si ishte dasma “e blinduar” e Jonida Maliqit. Këta ishin Vip-at që morën pjesë [FOTO]

Thursday, 21 September 2017 22:20
Pas 17 vitesh sëbashku, Jonida Maliqi dhe ish-bashkëshorti I saj Gent Prizreni nuk kanë gjetur gjuhën e përbashkët dhe e…

Wow! Do të çuditeni nga ngjashmëria e Selena Gomez me këtë femër! [FOTO]

Thursday, 21 September 2017 20:34
Ato janë si dy pika uji! Imagjinojeni sa e lumtur mund të ndihet 22-vjeçarja Sofia Solares pasi tashmë është e…

Këngëtarja shqiptare e kalon natën me futbollistin e njohur Neymar [FOTO]

Thursday, 21 September 2017 18:47
Yjet qëndrojnë me yjet!

Albi Nako rrëfen mes lotësh arsyen e ndarjes me Klaudia Pepën: Do të mbetet gjithmonë në zemrën time [VIDEO]

Thursday, 21 September 2017 18:28
Ndarja e tyre ngjasonte me një “telenovelë”, pasi edhe pse ishte bërë pothuajse zyrtare, ata na hutonin me komentet e…

Upss! Luana Vjollca “ia merr borxh” fustanin Sara Hoxhës [FOTO/VIDEO]

Thursday, 21 September 2017 16:54
Nuk është hera e parë që të njëjtën veshje e shohim tek vazjat e showbizz-it.

Për çfarë po na paralajmëron Luana me postimet e fundit? [VIDEO]

Thursday, 21 September 2017 16:35
Ndërkohë që sezonet televizive kanë nisur, Këtë herë Luanën nuk e pamë në asnjë sigël.

“Më mirë me to sesa pa to”, këngëtarja shqiptare del me reçipeta në rrugë [FOTO]

Thursday, 21 September 2017 14:36
Dhe nëse ajo e bën, duket diçka krejt normale.

Aktorja shqiptare humbet diçka me rëndësi, ofron shpërblim për këdo që e gjen [FOTO]

Thursday, 21 September 2017 14:30
Na ndodh shpesh që për një moment, në mungesë vëmëndjeje, të humbasim diçka.

Jonida Vokshi poston foton HOT por shikoni komentin e Elvanës [FOTO]

Thursday, 21 September 2017 14:38
Jonida Vokshi ka mahnitur me foton “hot”! Po Elvana çfarë mendon?

Arrestohet Albano Bogdo, policia sqaron çfarë ndodhi [FOTO]

Thursday, 21 September 2017 14:01
Pak minuta më parë nisën të qarkullonin foto të aktorit të humorit Albano Bogdo i cili ishte i lidhur në…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll