Kush është ky mashkull që po i fut duart Rita Orës? [FOTO]

Thursday, 19 January 2017 13:26
Aktualisht ajo ndodhet në qytetin e saj të preferuar dhe jo vetëm për qejf. Rita Ora gjatë këtyre ditëve po…

Çfarë ka të veçantë ky kostum që Kida e vesh dy herë [FOTO]

Thursday, 19 January 2017 13:18
Një veshje, dy okazione, i njëjti impresion.

Ja lajmi i mirë që Bebe Rexha mori nga e ëma [FOTO]

Thursday, 19 January 2017 12:44
Këto ditë këngëtarja bebe Rexha po promovon suksesin e saj nëpër vende të ndryshme të botës dhe i radhës është…

Ky person e shoqëron Hueyda El Saied për herë të parë në avion [FOTO]

Thursday, 19 January 2017 12:30
Hyeuda El sayed sapo ka provuar eksperiencën e saj të parë të udhëtimit me një person të veçantë.

Gëzim dhe hidhërim brenda një dite për Lori Hoxhën [FOTO]

Thursday, 19 January 2017 12:25
Njëkohësisht gëzim dhe hidhërim ka qenë dita e djeshme për Lori Hoxhën.

Johnny Depp flet për herë të parë për divorcin e shëmtuar! Ja fjalimi i tij emocional [VIDEO]

Thursday, 19 January 2017 10:18
Ai kaloi një vit të tmerrshëm në të cilin humbi mamanë dhe u divorcua me një luftë të vërtetë publike…

J.Lo triumfon për herë të parë në People's Choice Awards! Ja sa iu desh që t'ia dilte! [FOTO]

Thursday, 19 January 2017 10:03
Ishte një ditë e madhe për një artiste të madhe.

Kylie thyen “kodin” shoqëror, tradhëton shoqen e saj Bella Hadid për këtë arsye [FOTO]

Wednesday, 18 January 2017 20:44
Kylie Jenner sapo ka thyer kodin etik shoqëror të rëndësishëm për vajzat, pasi ka festuar me ish-in e supermodeles Bella…

Kujt i thotë Loriku: “Të dua shumë?” [FOTO]

Wednesday, 18 January 2017 16:11
Ai ka një person shumë të veçantë në jetë dashurinë për të cilën e ruan me fanatizëm duke mos e…

Beqar apo në lidhje, Skivi ka një thirrje për të gjitha vajzat [VIDEO]

Wednesday, 18 January 2017 16:41
Jeta private mbetet private.

Bebe Rexha ka këtë fobi [FOTO]

Wednesday, 18 January 2017 15:20
Ju mund t’i pëlqeni asaj muzikën, t’i mbani mend përmendësh tekstin e këngëve apo edhe ta simpatizoni si  këngëtare por…

Ledri përcjell dashuri nëpërmjet kësaj videoje…. [FOTO]

Wednesday, 18 January 2017 15:23
Ledri Vula ka shembullin më të mirë  të dashurisë.
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll