Shihni si duket këngëtarja e njohur shqiptare në muajt e fundit të shtatzënisë [FOTO]

Thursday, 23 March 2017 21:44
“Nuk ka bizhu më të bukur sesa duart e fëmiut rreth qafe...”

Elona Duro: “Ja pse më pëlqen ta bëj çiçin në dush!” [VIDEO]

Thursday, 23 March 2017 21:14
Moderatoja e njohur e Digitalb dhe Top Media i është bashkuar intervistës së mikut të saj Olti Currit në INterview…

Ja ku i pëlqen Olti Currit të bëjë sex [FOTO]

Thursday, 23 March 2017 21:06
Olti Curri ka qenë i ftuari i rradhës në INterview dhe ka shpalosur  të gjithë talentin e tij në rrëfim…

Do të habiteni si e thërrasin njëra-tjetrën Marina dhe Luana [FOTO]

Thursday, 23 March 2017 21:00
Të bukura, seksi dhe ndër motrat më të famshme në Shqipëri.  Bëhet fjalë për Marinën dhe Luanën, dy moderatoret të…

Falë kësaj shakaje, Selena e pranon më në fund se është në një lidhje me The Weeknd [VIDEO]

Thursday, 23 March 2017 20:25
Që Selena Gomez dhe The Weeknd janë në një lidhje është mëse e dukshme, por këngëtarja e njohur ende se…

Bebe Rexha i tregon botës se është shqiptare me këtë veprim [VIDEO]

Thursday, 23 March 2017 20:09
Kjo vajzë është e lidhur shumë me Shqipërinë dhe çdo ditë e më shumë na bën të ndihemi krenar!  Bebe…

Albana Osmani merr një dhuratë të çmuar nga kryeministri Rama [FOTO]

Thursday, 23 March 2017 19:48
Dhuratë nga një artist për një artiste!  Kryeministri Rama dhe Albana Osmani njihen tashmë për pasionin e tyre për pikturën,…

Aurela Hoxha fshin nga lëkura të kaluarën? [FOTO]

Thursday, 23 March 2017 19:16
“I kam bërë në një moment të rëndësishem dhe sa herë i shoh, kthehen në një kujtim. Kjo është arsyeja…

Ja për çfarë “vdes” Lori Hoxha [FOTO]

Thursday, 23 March 2017 18:51
Nuk është faji im që jam e pasur dhe nuk më vjen aspak keq për këtë gjë!

Vajzat e "rrezikshme" që nxorrën "zogun" për famë [FOTO]

Thursday, 23 March 2017 16:10
Këngëtaret e estradës shqiptare gjithmonë guxojnë shumë me veshjet që veshin duke bërë kështu që disa prej tyre të dështojnë…

Dua Lipa tregon shtëpinë e saj luksoze [FOTO]

Thursday, 23 March 2017 15:09
Pët t'u patur zili...

E pabesueshme; Rihanna dhe Nicki Minaj kopjojnë Bleona Qeretin [FOTO]

Thursday, 23 March 2017 14:44
Kush tha që yjet botërorë nuk kopjojnë?!
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll