Kylie Jenner përvëlon në GQ me një set në bikini [FOTO]

Monday, 17 July 2017 15:51
Ajo është e njohur për selfiet e saj përvëluese.

Zhvishet Kelvi Kadilli për “Shopping Night”

Monday, 17 July 2017 15:44
Kelvi Kadilli postoi në Instagram një teaser në të cilin duket goxha pergjumësh. Së fundmi moderatori simpatik nuk është shfaqur…

Era Istrefi i mori bashkëpunëtorin Dafina Zeqirit, por French Montana thotë diçka për njërën prej tyre [FOTO/VIDEO]

Monday, 17 July 2017 14:57
U tha se Era Istrefi “ia mori kalanë nga brenda” Dafina Zeqirit.

Bebe Rexha po vjen në Shqipëri! Në helikopter me këto dy shqiptare [FOTO/VIDEO]

Monday, 17 July 2017 15:01
Pasi na bëri krenare në mbarë botën, Bebe Rexha në helikopter me këto dy shqiptare…

Klaudia Pepa shkon në Hollywood [FOTO]

Monday, 17 July 2017 14:13
Mes Italisë dhe Shqipërisë çifti nuk ka mundur dot ta ruajë martesën duke shkruar drejt divorcit.

Dikur ia thoshte Elvanës, sot Flori ia thotë Arilenës [FOTO]

Monday, 17 July 2017 13:08
Duket se pak nga pak Arielna Ara po zë vendin e Elvana Gjatës.

Promovim turistik? Këta këngëtarë ja kanë dalë, ja sesi!

Monday, 17 July 2017 14:13
Videoklipet muzikore shqiptare gjatë sezonit veror janë të shumta në numër. Këngëtarët e njohur por edhe ata të rinj zgjedhin…

Pse Olta Gixhari i kërkoi gazetares të largohej nga tavolina? Ja detajet... [FOTO]

Monday, 17 July 2017 12:34
Ajo vajza në dukje moskokëçarëse, ja që nuk qenka aspak e tillë.

Bruno i "Threedots" dhe Arta konfirmojnë lidhjen e tyre me këtë foto [FOTO]

Monday, 17 July 2017 12:00
Vetëm tani vendosi ta bëjë publike lidhjen me këngëtarin e “Threedots” , Bruno, pasi ka postuar një foto bashkë me…

A po kërkon Elvana Gjata t’i marrë bashkëpunëtorin Rihannas? [VIDEO]

Monday, 17 July 2017 11:08
Tashmë ditët e saj përkthehen në udhëtime, punë dhe përkushtim për projektin e radhës. 

Era Istrefi poston foto provokuese, fansat lumë kritikash [FOTO]

Monday, 17 July 2017 10:51
Të kesh një këngë superhit ndërkombëtar apo të jesh njëra ndër këngëtaret më të preferuara nga publiku, nuk do të…

Miranda Kerr sapo u martua dhe fustani i saj Dior është më shumë se i magjishëm [FOTO]

Monday, 17 July 2017 10:07
Modelja australiane ka bërë premtimet martesore me themeluesin e Snapchat Evan Spiegel, këtë fundjavë, para vetëm 45 miqve e familjarëve…
radio TV
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll