Ku po e feston Lori Hoxha ditën e saj të veçantë? [FOTO]

Friday, 01 July 2016 12:45
Trashëgimtarja e Top Channel  Lori Hoxha i ka braktisur temperaturat e larta të kryeqytetit dhe është arratisur drejt detit.

Lian dhe Vesa i japin babi Big Bastës "tortën më të bukur që ka marrë ndonjëherë" [FOTO]

Friday, 01 July 2016 12:10
Ditëlindjet duket se shijojnë edhe më shumë kur je baba.

Gwyneth Paltrow: Si mund të jem më e urryer se Chris Brown?!

Friday, 01 July 2016 11:09
Në vitin 2013-të, në sondazhet e zakonshme që organizohen në lidhje me personazhet publik, Gwyneth Paltrow u shpall si artistja…

Kendall Jenner braktis përgjithmonë motrat dhe të ëmën [FOTO]

Friday, 01 July 2016 10:52
Kendall Jenner ka vendosur të kthehet në një vajzë të pavarur.

Spektakël në Atlanta: T.I. sfidon Nick Jonas, Demi Lovato "luan" Ririn

Friday, 01 July 2016 10:48
Nick Jonas nuk është tipi që trembet lehtë dhe këtë e provoi live përpara mijëra fansave.

Calvin Harris i rikthehet "harbimit"! Ja si u tall me Taylor Swift

Friday, 01 July 2016 10:18
I shfaqur fillimisht si zemërthyer, Calvin Harris i është rikthyer “harbimit” të jetës single.

Ja e vërteta e të pasmeve të Kim Kardashian [FOTO]

Thursday, 30 June 2016 20:31
Kim Kardashian dhe e motra e saj Khloe shpesh herë janë akuzuar se të pasmet e tyre nuk janë krejtësisht…

Reagimi i dhunshëm i rradhës për Chris Brown [VIDEO]

Thursday, 30 June 2016 19:45
Chris Brown është një ndër personazhet më problematikë të botës së Show Bizz, dhe nuk ka rreshtur asnjëherë së na…

Luana vendos një trend të ri për të gjitha vajzat [FOTO]

Thursday, 30 June 2016 17:14
Jemi në sezon veror dhe humbja në peshë mbetet një sfidë për shumë femra , por jo për Luana Vjollcën,…

Kylie dhe Tyga i vënë shkelmin ndarjes, bëhen "intimë" në publik [FOTO]

Thursday, 30 June 2016 16:23
Tyga dhe Kylie Jenner janë përfolur gjatë ditëve të fundit për një ribashkim, por tashmë duket se gjithçka mund të…

Zbulohet e vërteta e vdekjes së Elvis Presley-t [FOTO]

Thursday, 30 June 2016 16:09
Vrasje, vetëvrasje  apo vepër mafioze?
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll