Çfarë ndodhi në People’s Choice Awards?

Thursday, 07 January 2016 11:25
U mbajt edhe kete vit edicioni i 42-te i People’s Choice Awards në Nokia Theatre të Los Angeles-it dhe emrat…

Adele, siç nuk e keni parë ndonjëherë

Thursday, 07 January 2016 10:38
Ajo e ka konsideruar palestrën si diçka të mërzitshme, por mesa duket, ky vit i ri e ka bërë Adele…

Nick Jonas dhe Kate Hudson "kapen mat"...në mal!

Thursday, 07 January 2016 10:34
Asgjë nuk i shpëton "syrit" të TMZ, sidomos kur bëhet fjalë për dy personazhe si Nick Jonas dhe Kate Hudson.

"American Idol": Linda Halimi, një talent i rrallë

Thursday, 07 January 2016 10:16
Ashtu siç e kishim parashikuar ajo nuk na ka zhgënjyer.

E rrallë: Eddie Redmayne paguan qeratë e studentëve!

Wednesday, 06 January 2016 18:53
Aktori fitues i çmimit Oscar për interpretimin e tij shumë të vlerësuar në filmin biografik mbi fizikantin Stephen Haëking ka…

Cristiano Ronaldo si çdo shqiptar

Wednesday, 06 January 2016 17:11
Mes setit prej argjendi, tavolinës së shtruar bukur dhe tryezës së madhe, kapiteni portugez, Cristiano Ronaldo,  është duke shijuar pjatën…

Gjeni personazhin

Wednesday, 06 January 2016 15:32
Kjo bukuroshe me mace në dorë u rrit dhe u bë një modele shumë e njohur.

Si përfundoi Capital T në Bangkok?

Wednesday, 06 January 2016 15:01
Capital T duket se nuk është nga ata persona që pëlqen të qëndrojë në të ftohtin e klimës sonë.

Miriam Cani prezanton bebushin

Wednesday, 06 January 2016 14:41
Miriam Cani duhet të jetë duke kaluar një ndër periudhat më të bukura të jetës së saj pasi sapo ka…

E vërteta e lidhjes së Fatmës

Wednesday, 06 January 2016 14:23
Përpara disa ditësh qarkulluan thashetheme që Fatma Methasani kishte një lidhje me këngëtarin Adrian Gaxha nga një video amatore që…

Rob Kardashian: Sëmundja e diabetit, minierë ari

Wednesday, 06 January 2016 13:53
Pas stuhisë ka gjithmonë diell dhe në rastin e Rob Kardashian ky diell duket se do ta ngrohë miiiiiiiiirë.

Ish e dashura e Miley Cyrus provokon nudo para flamurit amerikan! Kujdes, foto +18

Wednesday, 06 January 2016 13:22
Emri i saj u bë kryefjalë në media kur ajo u bë e njohur si e dashura e këngëtares problematike…
radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll