INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shumë sakrifica dhe shumë sukese në seri! Elvana Gjata më në fund e pranon në publik se është...[FOTO]

Shumë sakrifica dhe shumë sukese në seri! Elvana Gjata më në fund e pranon në publik se është...[FOTO]

Publikuar më: 11:15 10-08-2018

Nëse flasim për këngëtarët që kur ndërthurin tekstet me zërin e tyre të shfaqin një esencë të ëmbël për veshin, padyshim që Elvana Gjata në këtë rast rezulton triumfuese.

Shumë vite karrierë, sakrifica të shumta dhe gjithashtu suksese të panumërta si brenda vendit por edhe bashkëpunimet më artistë të huaj, e kanë bërë Elvana Gjatës të jetë një ndër bukuroshet më të dashura të showbizz-it në sytë e publikut.

Më në fund Elvana e ka lënë pak pas krahëve modestinë e theksuar që e karakterizon dhe me një postim në Instagram ka vendosur të shprehi bindjet dhe konkluzionet që ka nxjerrë për veten.

“Unë kam lindur për të kënduar dhe për të fituar”, shkruan Elvana në foton e postuar në Instagram.

Pikës i ke rënë Elvana! Zëri jot është ilaç për shumë zemra fansash./intv.al/

serg_q34.PNG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024700164794922
    array(1) { ["section"]=> string(103) "shume-sakrifica-dhe-shume-sukese-ne-seri-elvana-gjata-me-ne-fund-e-pranon-ne-publik-se-eshte-foto-68051" }