INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si ja del një ndër femrat më të bukura në botë? Mësoni sekretet e bukurisë së supermodeles Irina Shayk!

Si ja del një ndër femrat më të bukura në botë? Mësoni sekretet e bukurisë së supermodeles Irina Shayk!

Publikuar më: 15:15 13-06-2018

Ajo është konsideruar si një nga femrat më të bukura në të gjithë botën, jo më kot ka rezistuar kaq gjatë në fushën e modelingut. Por si kujdeset Irina Shayk për pamjen dhe trupin e saj? Në një intervistë për “W Magazine”, ajo ka ndarë disa sekrete bukurie nga rutina e saj.

Kurrë nuk largohet nga shtëpia pa:
Syzet e diellit.

Pija që merr në mëngjes:
Lëngje frutash të freskëta me proteina.

Ushtrimet:
Ushtrimet japoneze dhe ato me instruktorë të personalizuar.

Ushqimet e shpejta gjatë ditës:
Mango ose fruta të thata

Produktet kozmetike që përdor:
Çdo produkt të L’Oreal Paris, duke nisur që nga kremi i fytyrës dhe deri tek shampot e flokëve.

Kujdesi i vazhdueshëm për lëkurën:
Përdor sa më shumë të jetë e mundur vajin e kokosit.

Këshilla më e mirë nga mami:
Në mëngjes, gjithmonë përdor një kub akulli në fytyrën tënde. Qëndro larg ekspozimit nga dielli dhe kujdesu sa më shumë për lëkurën tënde.

Ndonjë gjë tjetër:
Mos harroni të hani sa më shumë zarzavate dhe të merrni tableta vaj peshku. Ato janë dy nga gjërat më të mira për të mbajtur lëkurën tuaj të shëndetshme.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025320053100586
    array(1) { ["section"]=> string(107) "si-ja-del-nje-nder-femrat-me-te-bukura-ne-bote-mesoni-sekretet-e-bukurise-se-supermodeles-irina-shayk-61621" }