INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si rrallë herë! Dua Lipa poston këtë FOTO seksi, shihni çfarë i shkruan Bebe Rexha

Si rrallë herë! Dua Lipa poston këtë FOTO seksi, shihni çfarë i shkruan Bebe Rexha

Publikuar më: 19:09 25-06-2018

Bebe Rexha dhe Rita Ora po shijojnë suksese vërtet të mëdha në industrinë e muzikës ndërkombëtare. Edhe pse mund t'i quajme të reja në këtë industri, dyshja ka treguar se e duan këtë që po bejnë dhe milionat në llogaritë e rrjeteve sociale këtë gjë po e tregojnë më së miri. Dy shqiptaret pak muaj më parë janë bërë bashkë prapaskenat e eventit Billboard Music Awards 2018 që u mbajt në Las Vegas. Fotoja më poshtë bëri 'xhiron e botës' në median shqiptare dhe atë botërore.

33040195_1844540732276764_1184945596809609216_n.jpg

 

Nuk i kemi parë shpesh herë ta komentojnë njëra-tjetrën në rrjete sociale, por Bebe ka treguar mjaft dashuri për Lipa-n dhe këtë e kemi parë në postimet kur tregon klasifikimet në chart-e të ndryshme ku bëjnë pjesë.

Së fundmi në foton e postuar nga Dua, Bleta ka lënë komentin e saj dhe presim që Lipa t'ja kthejë.
"HOT", shkruan Bebe dhe fansat tani kërkojnë një bashkëpunim mes dyshes./intv.al/

97626851-af67-4ce9-9f4e-38bf4211fb45.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081989765167236
    array(1) { ["section"]=> string(86) "si-rralle-here-dua-lipa-poston-kete-foto-seksi-shihni-cfare-i-shkruan-bebe-rexha-62835" }