INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Si s’kanë turp! Dua Lipa dhe futbollisti i njohur shqiptar shfaqen në të njëjtin vend, por pse nuk u takuan?! [FOTO]

Si s’kanë turp! Dua Lipa dhe futbollisti i njohur shqiptar shfaqen në të njëjtin vend, por pse nuk u takuan?! [FOTO]

Publikuar më: 19:26 30-04-2018

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa kishte vendosur që këtë fundjavë të ndryshonte rutinën e saj dhe të shkonte për të ndjekur nga afër garat e Formula 1. Ajo ishte shoqëruar nga një grup miqsh dhe nga videot e publikuara në Instassstory janë akomoduar shumë pranë podiumit ku kalojnë makinat e Formula 1.

Por diku aty pranë, në ndonjë podium tjetër me siguri, ishte edhe kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Ansi Agolli siç ne të intv.al e pamë nga fotot e publikuara nga ai në Instastory. Ai aktivizohet te “Qarabag” një ekip në Azerbaxhan vend në të cilin u mbajt dhe gara e kësaj jave e Formula 1.

Pista është goxha e madhe dhe me siguri kjo është arsyeja pse nuk janë takuar, se Agolli nuk do hezitonte të shkrepte një foto me Duan.

 collageduas.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094699859619141
    array(1) { ["section"]=> string(116) "si-s-kane-turp-dua-lipa-dhe-futbollisti-i-njohur-shqiptar-shfaqen-ne-te-njejtin-vend-por-pse-nuk-u-takuan-foto-56823" }