INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Situata “Icardi” e paqartë, Inter provon veten në dy sfidat e radhës

Situata “Icardi” e paqartë, Inter provon veten në dy sfidat e radhës

Publikuar më: 16:30 13-03-2019

Icardi ende në pikëpyetje. Tek përgatiten për sfidën e radhës kundër Frankfurtit dhe të dielën kundër Milanit, “zikaltërit” nuk kanë sqaruar akoma situatën me sulmuesin. Argjentinasi po stërvitet veçmas grupit pas dëmtimeve të lehta në gju.

Mediat italiane presin ende një reagim nga ai për situatën, ndërkohë që negociatat vazhdojnë për rinovimin e kontratës së tij. Shanset janë se ai do të largohet në verë, prandaj Inter duhet të tregojë rezultate pozitive në ndeshjet e radhës.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.015007972717285
    array(1) { ["section"]=> string(71) "situata-icardi-e-paqarte-inter-provon-veten-ne-dy-sfidat-e-radhes-89072" }