INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Sot Tayna po bën namin, por shihni ç'mendim ka Dafina Zeqiri për të [FOTO]

Sot Tayna po bën namin, por shihni ç'mendim ka Dafina Zeqiri për të [FOTO]

Publikuar më: 20:58 12-07-2018

Një më parë në industrinë muzikore shqiptare “shpërtheu” HIT-i, ‘Columbiana’, nga reperja e re Tayna dhe Don Phenom. Kjo këngë tërhoqi vëmendjen publikut shqiptar dhe e dëgjojmë ngado. Por e dini qëTayna ka fituar edhe simpatinë e shumë personazheve të famshëm shqiptarë dhe jo vetëm të publikut?

Tashmë në “Instagram” është shtuar një opsion i ri, i cili i jep mundësi të gjithëve të bëjnë pyetje dhe të përgjigjen. Pjesë e kësaj loje apo e thënë ndryshe 'interviste' u bë edhe këngëtarja Dafina Zeqiri e cila është pyetur së ç'mendim ka Dafina Zeqiri për reperen më IN të momentin. Ylli shqiptar e ka cilësuar si 'zjarr' me anë të një emoji . Po juve keni të njëjtin mendim si Dafina për Taynan?/intv.al/

a43b74e0-08ed-468b-8248-b15e12ef7257.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0015060901641846
    array(1) { ["section"]=> string(77) "sot-tayna-po-ben-namin-por-shihni-c-mendim-ka-dafina-zeqiri-per-te-foto-64848" }