Festa e Juves pas fitimit të kupës [VIDEO]

May 18, 2017

Juventus ka fituar Kupën e Italisë për të tretin vit radhazi dhe të dymbëdhjetin në histori të klubit. Ky është edhe një rekord në Itali pasi askush nuk e ka fituar sa ato.

Pas fitores ata kanë festuar edhe në dhomat e zhveshjes.

radio TV
Vere do te thote!

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll