Kolazhi i "Fanatics" për Erion Braçen [VIDEO]

Monday, 20 February 2017 12:14
Tifozët e Tiranës me shpirt dhe me zemër janë në stadium, edhe pse nuk do të jenë të pranishëm ditën…

Skandal në Serbi: Futbollisti brazilian shpërthen në lot pas sharjeve raciste [VIDEO]

Monday, 20 February 2017 11:28
Gjatë ndeshja mes Partizanit të Beogradit dhe Rad nuk kanë munguar koret raciste në stadium ndaj futbollistit Everton Luiz, i…

Spektakël në ‘NBA All-Star’, Perëndimi triumfon ndaj Lindjes [VIDEO]

Monday, 20 February 2017 10:53
Rekord tjetër për një “All Star Game” janë edhe 374 pikët e shënuara nga të dyja ekipet. Rekordi i mëparshëm…

Luiza Gega triumfon në Stamboll, medalje ari dhe rekord

Friday, 17 February 2017 18:21
Nuk mund të niste më bukur se kaq viti 2017 për Luiza Gegën. Atletja shqiptare ka triumfuar në Mitingun Ndërkombëtar…

Europa League: Kalojnë në fazën tjetër Roma, Manchester dhe Lyon [VIDEO]

Friday, 17 February 2017 14:48
Manchester United , Roma, Schalke 04 dhe Lyon kalojne me një këmbë në fazën tjetër të Euorpa League. “Djajtë e…

Todi Janku, legjenda e boksit shqiptar, ndërron jetë

Friday, 17 February 2017 14:07
Sporti shqiptar është në zi pasi boksieri i njohur Teodhor (Todi) Janku është ndarë nga jeta në moshën 87-vjeçare. Lajmi…

Duro merr frenat e Flamurtarit: Vij për mbijetesën, ndryshe iki i pari

Friday, 17 February 2017 13:51
Shpëtim Duro prezantohet zyrtarisht si trajner i Flamurtarit. Administratori i Flamurtarit e ka zyrtarizuar Duron ne krye te ekipit gjate…

Lorik Cana uron pavarësinë e Kososvës [FOTO]

Friday, 17 February 2017 10:54
Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana ka uruar përvjetorin e nëntë të Pavarësisë së Kosovës. Në foton e postuar nga…

Lamtumirë Florentino Perez

Friday, 17 February 2017 09:17
Florentino Perez po mendon të largohet nga drejtimi i Real Madridit. Sipas të përditshmes sportive spanjolle, Mund Deportivo, Florentino Perez…

Pavarësia e Kosovës: Urim emocionues nga Granit dhe Taulanti Xhaka [FOTO]

Friday, 17 February 2017 08:59
Granit e Taulant Xhaka, dy yjet e Kosovës që luajnë tek Arsenali dhe Graniti tek Basel, kanë uruar përvjetorin e…

Trukimet e ndeshjeve, UEFA kërkon dënim tjetër për Skënderbeun

Thursday, 16 February 2017 20:13
Dosja e plotë e përdorur nga ekspertët e Uefa-s për dënimin me 1 vit të Skënderbeut ka mbërritur në FSHF.UEFA…

Bajerni pa mëshirë, shkatërron Arsenalin / Real “prek” fazën tjetër, Napolit i duhet një “mrekulli”! [VIDEO]

Thursday, 16 February 2017 14:20
Nuk ka asnjë surprizë nga ndeshjet e mbrëmjes së kësaj të mërkure për fazën e 1/8 të UEFA Champions League.…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll