Manchester City fiton dhe ngjitet në vendin e dytë [VIDEO]

Tuesday, 14 February 2017 14:09
Manchester City ka mposhtur 2 me 0 Bournemouthin për të kaluar në vendin e dytë në PremierLigë, nga e pesta…

Milan mes mungesa e pezullime “rrëmben” një pikë në Olimpiko [VIDEO]

Tuesday, 14 February 2017 13:34
Edhe një herë tjetër, Milani i Montella-s ka treguar se nuk dorëzohet deri në minutën e fundit. Milan mes mungesa…

Greqia i rrëmben Shqipërisë një super talent

Tuesday, 14 February 2017 11:38
Në Greqi po bëjnë gati një talent shqiptar. Daniel Cjapi është vetëm 18 vjeç dhe luan si sulmues me skuadrën…

Granit Xhaka uron Shën Valentinin [FOTO]

Tuesday, 14 February 2017 11:27
Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka është shumë i lumtur me të fejuarën e tij, Leonitën. Së fundmi lojtari me origjinë…

E pabesueshme por e vërtetë: Messi-Inter, tjetër “bombë” nga Italia

Tuesday, 14 February 2017 09:16
Lionel Messi nuk ka qenë kurrë një synim serioz për t’u transferuar te Interi, por emri i tij është përmendur…

Cristiano Ronaldo nuk përmbahet, çfarë i bën kësaj bukuroshe [FOTO]

Tuesday, 14 February 2017 09:07
Jeta e Cristiano Ronaldos jashtë fushave të blerta po shkon shumë mirë. Ylli portugez muajt e fundit ka nisur një…

“Miss BumBum”, fushatë sexy për rinovimin e Messit [FOTO]

Monday, 13 February 2017 15:27
Bukuroshja braziliane Suzy Cortez, fituese e Miss BumBum është një tifoze e madhe e Barcelonës dhe yllit të saj argjentinas…

E çuditshme, Spanjë – Shqipëri, luhet në Afrikë! [FOTO]

Monday, 13 February 2017 14:47
Në parim mund të konsiderohet një kërkesë në mos e cmendur, disi e pazakontë gjithsesi tani I takon Federatës Spanjolle…

Falë një dopiete të Higuain, Juventus fiton sërish ruan dhe distancën me Romën [VIDEO]

Monday, 13 February 2017 14:37
Bardhezinjtë e Massimiliano Allegri-t vazhdojnë të marshojnë të qetë drejt kreut, duke fituar 0-2 ndaj Cagliari-t vendas. Juventus ka arritur…

Atletico Madrid fiton me përmbysje në La Liga [VIDEO]

Monday, 13 February 2017 14:34
Atletico Madrid ka arritur të shënojë fitoren e 12-të në La Ligë sivjet, duke mposhtur Celta Vigon në çastet e…

E pabesueshme: Gjendja e stadiumeve ku u zhvillohen Lojërat Olimpike, katasrofike [VIDEO]

Monday, 13 February 2017 12:13
Lojërat Olimpike të zhvilluara vitin e kaluar në Rio të Brazilit u ndeshën me lajme negative që prej kohës kur…

Pornostarja e famshme: Dua seks me këtë futbollist...[FOTO]

Monday, 13 February 2017 11:40
Pornostarja e njohur, Vittoria Risi, ka zgjedhur futbollistin ideal. Në një intervistë për mediat italiane, ajo ka preferuar një futbollist…
Geek Room

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll