INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
‘’Të dua Bebe!’’ Shikoni sesi Rita Ora dhe Bebe Rexha përshëndeten SHQIP! Do emocionoheni të gjithë [VIDEO]

‘’Të dua Bebe!’’ Shikoni sesi Rita Ora dhe Bebe Rexha përshëndeten SHQIP! Do emocionoheni të gjithë [VIDEO]

Publikuar më: 17:41 11-11-2017

Të gjithë kemi qenë edhe jemi krenarë për të gjithë ata shqiptarë të cilët bëhen të njohur jashtë kufijve të vendit tonë. Rita Ora është një ndër këngëtaret shqiptare të cilat tashmë gëzojnë famë botërore, ajo gjithmonë shprehet se ndihet krenare që është shqiptare, madje edhe këngën e saj “Shine Ya Light” e ka realizuar në vendlindjen e saj. Por jo vetëm ajo shprehet me plot krenari qe është shqiptare pasi nuk duhet të harrojmë se edhe Dua Lipa, Bebe Rexha e shumë talente të tjerë. Suksesi i tyre është shumë i madh dhe tani është hera e dytë që “MTV EMA” prezantohet nga një shqiptare, vitin e kaluar ishte Bebe Rexha ndërsa këtë vit Rita Ora. Së fundmi në një intervistë të dhënë për MTV, Rita është ndjerë shumë e emocionuar pasi lexuan një koment në twitter ku një shqiptar iu kujton se herën e kaluar prezantuese ishte Bebe ndersa kete here Rita, shqipet ia dolen ndersa me pas ajo merr nje video-mesazh nga Bebe Rexha, e cila i jep disa këshilla edhe puthje nga një shqiptare tek tjetra. Bebe dhe Rita së shpejti do te bashkëpunojnë së bashku, por shikoni videon më poshtë të siguruar nga intv.al, ku Rita shprehet shumë e emocionuar edhe thotë se iu bë mishi “kokrra..kokrra”.Të gjithë do emocionoheni sapo të shihni këtë moment./intv.al/

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00075292587280273
    array(1) { ["section"]=> string(105) "te-dua-bebe-shikoni-sesi-rita-ora-dhe-bebe-rexha-pershendeten-shqip-do-emocionoheni-te-gjithe-video-41649" }