INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të mërzitura me veshjet zyrtare dhe formale! Pak frymëzim nga Emily Ratajkowski për ‘’looku-n’’ tuaj ditor

Të mërzitura me veshjet zyrtare dhe formale! Pak frymëzim nga Emily Ratajkowski për ‘’looku-n’’ tuaj ditor

Publikuar më: 16:45 29-12-2018

Emily Ratajkowski është një nga modelet dhe personazhet e njohura që bën goxha bujë me lajmet e saj.

Së fundmi, ajo ka filluar edhe një karierrë në aktrim, gjë e cila i ka shtuar edhe më shumë popullaritetin.

Më poshtë, janë foto të shkëputura nga përditshmëria e Emily Ratajkowski, e cila në veshjet e saj ”casual” duket më se e freskët dhe e çlirët nga çdo angazhim i jetës së saj.

emily_mode.jpg

emily_mode_2.jpg

emily_mode_3.jpg

emily_mode_4.jpg

emily_mode_5.jpg

emily_mode_6.jpg

emily_mode_7.jpg

emily_mode_8.jpg

emily_mode_9.jpg

emily_mode_10.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.027069807052612
    array(1) { ["section"]=> string(119) "te-merzitura-me-veshjet-zyrtare-dhe-formale-pak-frymezim-nga-emily-ratajkowski-per-looku-n-tuaj-ditor-jashte-dety-82975" }