Zgjedhje 2017

  Ja 7 makinat debutuese të vitit 2017 që do ju heqin trurin! [FOTO]

  Jan 11, 2017

  Të apasionuar pas makinave, afrohuni!

  Konventa e makinave “North American International Auto Show” që u mbajt në Detroit është një ngjarje ikonë për gazetarët e makinave. Në një farë forme është njësoj siç janë Javët e Modës në Milano, Paris dhe New York për revistat më prestigjoze të modës. Dhe ndërkohë që sezoni u hap më 8 janar, dhuroi jo vetëm turmat, shtypin dhe konsumatorët e makinave, por edhe debutime fantastike në radhën e këtyre automjeteve spektakolare. Ja 7 makinat më fantastike që ofroi ky spektakël

  1. Audi Q8

  2. Bentley Continental Supersports

  3. BMW X2 Concept

  4. Lexus LS

  5. Mercedes-Benz E-Class Coupe

  6. Nissan Sedan Concept

  7. Volswagen ID Bus Concept

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll