Zgjedhje 2017

  Ja si do të duket Surface Pro 5 dhe detaje të tjera [FOTO]

  May 19, 2017

  Microsoft ka planifikuar një ngjarje për të hënën, më 23 maj në Shangai, ku kompania pritet të nxjerrë në treg pasardhësin e Surface Pro 4.

  Kohët e fundit, Evan Blass, i famshëm për lajmet e tij, ndau të gjithë pamjet e dizajnit të supozuar të Surface Pro 5, duke treguar atë nga të gjitha këndet, dhe duke përfshirë edhe stilolapsin e ri Surface.

  Nuk ka ndryshime të mjaftueshme në dizajnin e tabletit, dhe pajisja duket e ngjashëm me paraardhësin e saj. S Pen dhe tastiera do të jenë në dispozicion në një larmi ngjyrash për të zgjedhur (siç është paraqitur më lart).

  Herën e fundit, kompania gjithashtu prezantoi një Surface book së bashku me tabletin, por këtë herë, kompania nuk pritet të njoftojë pasuesin e saj, siç u zbulua nga njerëzit e afërt të kompanisë.

  Kompania do të zbulojë detaje të plota rreth detajeve të çmimeve dhe disponueshmërisë të hënën, më 23 maj.

  SurfacePro5-2.jpg

  flat.jpg

  radio TV
  Geek Room

  Facebook

  LIKE Shqip Top 10

  poll