INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Tendencat e pranverës 2018, origjinalitet dhe shije [FOTO]

Tendencat e pranverës 2018, origjinalitet dhe shije [FOTO]

Publikuar më: 17:40 10-01-2018

Pranvera po troket dhe sigurisht duhet të bëjmë gati garderobën për tu dukur sa më trendi. Dhe  shtëpitë e modës na sugjerojnë tendencat duke nisur nga ngjyrat,e zeza deri tek transparenca.

Më poshtë ju sjellim disa nga trendet.

Rikthimi i Gianni Versace, në përkujtim të stilistit, ikona të Vogue në veshje.

1.PNG

Fustanet e shkurtër të Saint Laurent, sensualitet…

2.PNG

Luani me ngjyrat e ëmbla

3.PNG

Sezoni i veshjeve transparente

4.PNG

Xhinset gjithmonë janë IN

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00160813331604
    array(1) { ["section"]=> string(61) "tendencat-e-pranveres-2018-origjinalitet-dhe-shije-foto-47178" }