INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trokit/ Një kërkesë që kap ‘mat’ këngëtaren: Seriozisht e keni? Ja momenti EPIK [VIDEO]

Trokit/ Një kërkesë që kap ‘mat’ këngëtaren: Seriozisht e keni? Ja momenti EPIK [VIDEO]

Publikuar më: 15:36 11-01-2019

Një e premtë dinamike kjo e sotmja në programin ‘Trokit’ në ekranin e IN Tv. Moderatori Ermal Peçi mirëpriti në studio këngëtaren Orgesa Zaimi. Ajo mbylli një vit të suksesshëm edhe me pjesmarrjen në Festivalin e Këngës teksa Ermali foli me të, edhe për famijen e saj të bukur. Kush e ndjek në Instagram shikon postime me 2 fëmijët e Orgesës ndaj edhe Ermali sajon një truk për të.

Nisur nga rrëfimi se motra e saj ka 5 fëmijë ai e ngacmon për mundësine që edhe ajo të shtoj familjen e saj këtë vit. Ermali nuk mjaftohet, duke i thënë se bashkëshorti i saj i ka shkruajtur një kërkesë dhe se dëshiron që 2019 ti sjelli dhe fëmijën e tretë.

insideee.jpg

 Epik momenti i reagimit të Orgesës: ‘Seriozisht e keni, seriozisht je lidhur me Mentorin? Jam pa fjalë (qesh) Nuk jap kështu premtimesh, kam frikë, o maaaa (qesh sërish).

Një rastësi e bukur pasi Orgesa tregon edhe kërkesën e fundit të vajzës së saj. Cila është ajo? Si reagoi ajo në sfidat e programit ‘Kapi sekondat’ dhe Testi I ushqimeve të çuditshme? Zbuloni gjithçka në videot e mëposhtme.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0040380954742432
    array(1) { ["section"]=> string(86) "trokit-nje-kerkese-qe-kap-mat-kengetaren-seriozisht-e-keni-ja-momenti-epik-video-84132" }