INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U fshi tani! Thuhet se janë të lidhur, por Era Istrefi bën këtë gjest për këngëtarin e njohur ndërkombëtar [FOTO]

U fshi tani! Thuhet se janë të lidhur, por Era Istrefi bën këtë gjest për këngëtarin e njohur ndërkombëtar [FOTO]

Publikuar më: 14:22 02-06-2019

Sa më shumë ditë kalojnë, aq më shumë flitet se ata janë bashkë dhe jo rrallë herë i kemi parë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Kanë dalë zëra se mes Erës dhe Julian Perrettas ka diçka më shumë se shoqëri. Këngëtarja shqiptare dhe Juliani janë pjesë e të njëjtit ‘label’ muzikor dhe lidhja e tyre profesionale është normale por ajo e afërt shoqërore ka habitur të gjithë.

Për t’u rritur akoma më shumë dyshimet ata i lënë komente romantike njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Para pak ditësh ata postuan disa video në rrjetet sociale ku e quanin njëri-tjetrin “Zoti dhe Zonja Smith”.

mnmrs.jpg

 

E ndërkohë që të gjithë po flasin për një lidhje të mundshme mes tyre, Era Istrefi ka suportuar këngëtarin i cili ka publikuar një këngë të re.

Pikërisht këtë këngë, Era e ka postuar në instastory ku i fton fansat e saj ta dëgjojnë!

Këngë e bukur ishte!

atdeta.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069479942321777
    array(1) { ["section"]=> string(115) "u-fshi-tani-thuhet-se-jane-te-lidhur-por-era-istrefi-ben-kete-gjest-per-kengetarin-e-njohur-nderkombetar-foto-95267" }