INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U rrëzua në skenë gjatë performancës dhe u komentua shumë në rrjet, Alba Hoxha bën reagimin më të mirë të mundshëm! [VIDEO]

U rrëzua në skenë gjatë performancës dhe u komentua shumë në rrjet, Alba Hoxha bën reagimin më të mirë të mundshëm! [VIDEO]

Publikuar më: 17:26 09-10-2019

Ajo është një balerinë profesioniste e trupës së baletit të Albi Nakos dhe gjithmonë e kemi parë në super formë në performancat e saj. Balerina Alba Hoxha ka shpërndarë në instagram një video nga një moment i sikletshëm gjatë një prej performancave të saj me Valer Kolnikën në spektaklin “Dance With me”

Atë e shohim teksa rrëzohet në momentin që përpiqet të ngjitet në supet e Valerit gjatë kërcimit, por balerina nuk e jep veten madje e riprovon sërish këtë herë me sukses. Ajo e ka shpërndarë në instagramin e saj këtë video duke shkruar: “Po gjëra që ndodhin janë… Në jetë shpesh ndeshemi me pengesa e rrëzime dhe nuk është dështim nëse rrëzohesh, por është sukses nëse arrin të ringrihesh”

Miq e fansa të Albës e kanë vlerësuar mesazhin që ajo ka dhënë përmes videos, ndërsa kanë riktheksuar edhe një herë rëndësinë që ka të ringrihesh pas çdo dështimi.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0085420608520508
    array(1) { ["section"]=> string(126) "u-rrezua-ne-skene-gjate-performances-dhe-u-komentua-shume-ne-rrjet-alba-hoxha-ben-reagimin-me-te-mire-te-mundshem-video-102674" }