INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
U tha ''k*rva'', por fansja e tall për gjoksin e madh në fotot NUDO, Enca nuk ia përton fare dhe e lë ''me gisht në gojë'': I dashuri yt...[FOTO]

U tha ''k*rva'', por fansja e tall për gjoksin e madh në fotot NUDO, Enca nuk ia përton fare dhe e lë ''me gisht në gojë'': I dashuri yt...[FOTO]

Publikuar më: 21:06 25-05-2018

Sa epike Enca! Gjithnjë ia arrin të jetë në qendër të vëmendjes me postimet apo me fotot provokuese, por këtë radhë Enca është shigjetuar nga të gjitha mediat rozë. Shkak për këtë është bërë një foto shumë e nxehtë të cilën ajo e ka postuar në profilin e saj në Snapchat ku tregonte një pjesë të mirë të trupit e mbuluar me peshqir.

Duke ekspozuar format e saj bombastike, mesazhet të cilët kanë komplimentuar dhe kritikuar këngëtaren kanë qenë të shumta. Të gjithë komenteve negative, Enca u ka kthyer përgjigje me anë të një Instastory.

Këngëtarja ka shkruar:

Më pëlqen kur njerëzit më komentojnë: ‘Përse duhet ta tregosh gjoksin në çdo veshje’. Kurva ju ta gjitha po rrezikoni jetën duke bërë ndërhyrje për t’i pasur të mëdha si të miat”.

Pikërisht kësaj fotoje një fanse i ka bërë “reply” ku mundohet të ironizojë Encën për gjoksin e saj duke i thënë se të gjitha femrat po shkojnë drejt reduktimit të gjoksit dhe i dashuri i saj i thotë që e ka shumë të mirë gjoksin e vogël dhe Enca nuk mund të mos reagonte.

Këngëtarja e talentuar i thotë: Zemër, me bast që po të kërkoj emrin e tij në mesazhet e mia në Instagram, ai do të jetë aty. Është i dashuri yt, e ka për detyrë ta thotë” .

pplq.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010240077972412
    array(1) { ["section"]=> string(115) "u-tha-k-rva-por-fansja-e-tall-per-gjoksin-e-madh-ne-fotot-nudo-enca-nuk-ia-perton-fare-dhe-e-le-me-gisht-ne-g-59611" }