INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Kap burrin ''MAT'' mbi gjoksin e tjetrës, nuk do ta besoni çfarë ka bërë Aulona Musta [FOTO]

Upss! Kap burrin ''MAT'' mbi gjoksin e tjetrës, nuk do ta besoni çfarë ka bërë Aulona Musta [FOTO]

Publikuar më: 19:12 05-07-2018

Po ju si do vepronit?! Nuk e dinim që është kaq “e egër”! 

Aulona Musta është një nga gazetaret më të njohur shqiptare dhe shumë e familjarizuar me publikun tonë. Ajo është shndërruar në një na personazhet më influencues në rrjet ku njihet për këshillat që jep, por edhe për faktin që i thotë gjërat troç, pa dorashka. Mirëpo siç duket ajo është bërë nostalgjike dhe ka publikuar disa foto me partnerin në instastoryn e saj.

Siç duket nga foto, burri i Aulonës është “magjepsur nga vajza prej rëre”, ndërsa moderatorja që hakmerret në sekondë. ”Dy të çmendur bashkë nuk mund veçse të jenë të lumtur”, shkruan Aulona, ndërkohë që i shoqi ka zgjatur gjuhën për nga gjoksi i vajzës prej rëre dhe ajo i ka vendosur thikën në fyt.

 

lona.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027990341186523
    array(1) { ["section"]=> string(96) "upss-kap-burrin-mat-mbi-gjoksin-e-tjetres-nuk-do-ta-besoni-cfare-ka-bere-aulona-musta-foto-63952" }