INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza nuk do ta besoni dot! Zbulojeni tani se çfarë është shumë në modë këtë stinë!

Vajza nuk do ta besoni dot! Zbulojeni tani se çfarë është shumë në modë këtë stinë!

Publikuar më: 12:37 10-01-2019

Cansel Saygin është një ndër blogeret më simpatike me origjinë shqiptare. Të gjithëve mund t’ju tingëllojë çuditshëm emri dhe mbiemri i saj turk, por mamaja e Cansel është shqipëtare. E ftuar në emisionin Adrenalinë në IN Tv Cansel tregon rrugëtimin e saj për të hapur nje blog të vetin. Cansel shprehet se mundohet të kombinojë çdo stil dhe trend duke u frymëzuar kështu edhe nga blogeret e huaja.

E pyetur nga moderatorja e emisionit Ueda Kullakshi se çfarë është shumë në modë këtë periudhë, Cansel shprehet: “ Beretat dhe kapelet janë shumë në modë edhe pse unë nuk i përdor shumë”. Gjithsesi për Cansel vëthët vazhdojnë të mbeten aksesoret e saj të preferuar dhe që nuk i mungojnë thuajse asnjëherë. Nëse doni të dini më shumë rreth modës së fundit ndiqni se çfarë ju këshillon Cansel në intervistën e mëposhtme:

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0099999904632568
    array(1) { ["section"]=> string(87) "vajza-nuk-do-ta-besoni-dot-zbulojeni-tani-se-cfare-eshte-shume-ne-mode-kete-stine-83991" }