INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajzat VIP shqiptare shfaqen nudo në INSTAGRAM, por thonë jemi të virgjera, shihni si tallet me to Olti Curri [VIDEO]

Vajzat VIP shqiptare shfaqen nudo në INSTAGRAM, por thonë jemi të virgjera, shihni si tallet me to Olti Curri [VIDEO]

Publikuar më: 22:10 12-07-2018

Tashmë në “Instagram” është shtuar një opsion i ri, i cili i jep mundësi të gjithëve të bëjnë pyetje dhe të përgjigjen. Shumë shqiptarë të famshëm ranë 'pre' e këtij trendi, por më shumë vajzat VIP. Nëse do i listonim, lista do ishte shumë e gjatë, por shumë prej tyre janë pyetur edhe për virgjërinë e tyre.

Përgjigjia e tyre? "Jam e virgjër", ishte ajo që u pa në shumë prej 'storie-ve të tyre. Por kjo 'fenomen' ka rënë në sy edhe të opinionistit të famshëm, Olti Curri. Ironia që përdor ai është thjesht epike! Pse? E dëgjoni në videon më poshtë./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029449462890625
    array(1) { ["section"]=> string(119) "vajzat-vip-shqiptare-shfaqen-nudo-ne-instagram-por-thone-jemi-te-virgjera-shihni-si-tallet-me-to-olti-curri-video-64855" }