INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Vipa-t solidarizohen me rastin e Florenc Beqirajt [FOTO]

Vipa-t solidarizohen me rastin e Florenc Beqirajt [FOTO]

Publikuar më: 09:31 22-12-2017

Rasti i emigrantit shqiptar 23 vjeçar i cili u masakrua në një burg të Francës, i ka prekur të gjithë.

 Edhe shumë persoanzhe të njohur shqiptyarë janë solidarizuar me rastin e djalit fatkeq dhe disa prej tyre janë: modelja Arselajda Buraku, Noizy, Varrosi, Oriola Marashi, Xhesika Berberi, Adrola Dushi, Olti Curii, Dorina Mema etj…

Ata kanë nisur të bëjnë të njëjtin postim nëpër rrjetet e tyre sociale ku I bëjnë thirrje shtetit shqiptar dhe Ambasadës shqiptare në Francë të kërkojnë llogari për një jetë shqiptari .

Madje modelja Oriola Marashi duket të ketë mbetur mjaft e eprekur dhe e acaruar me veprimin makabër ndaj Florencit saqë nuk I ka kursyer as sharjet në postimin e saj.

 “Kushdo që ja ka bërë këtë Q**** R****”, shkruan ajo.  Ndërsa për Noizyn nuk e kuptojmë çfarë e shtyu reperin ta fshinte postimin e bërë për Florencin. 

25498292_1239716809463922_910039936471631436_n.jpg

 

69313-640-0-5a3cc47682799.png

 

69314-640-0-5a3cc47683157.png

25593574_10212814870679893_54568787_n.jpg

 

25630466_10212814870759895_1506863475_n.jpg

25675368_10212814870719894_520683463_n.jpg

ererytry7.png

sryrtuy6.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00070095062255859
    array(1) { ["section"]=> string(60) "vipa-t-solidarizohen-me-rastin-e-florenc-beqirajt-foto-45593" }