INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Dy vite më parë Selena Gomez 'i vodhi' të dashurin, tani Bella Hadid sapo reagoi kështu në FOTON e këngëtares dhe rrjeti po çmendet [FOTO]

WOW! Dy vite më parë Selena Gomez 'i vodhi' të dashurin, tani Bella Hadid sapo reagoi kështu në FOTON e këngëtares dhe rrjeti po çmendet [FOTO]

Publikuar më: 21:10 15-05-2019

PRej kohësh tashmë dihet historia e komlikuar e lidhjes së Bella Hadid me The Weeknd dhe e këtij të fundit me këngëtaren Selena Gomez.

Dy vite më parë Selena dhe The Weeknd ishin çift për rreth 10 muaj ku më pas u ndanë dhe këngëtari iu rikthye lidhjes me ish-të dashurën e tij modele Bella Hadid.

Sigurisht lidhja 10 mujore e Selenës me këngëtarin pati shumë spekulime dhe në atë kohë Bella e cila kishte patur një marrëdhënie shoqërore me këngëtaren nuk e ndiqte më atë në Instagram dhe në evente të ndryshme gjithmonë devijonin njëra-tjetrën.

E megjithatë duket se çdo gjë është e shkaur dhe e harruar, pasi ditën e sotme Bella ka pëlqyer një foto të Selenës të postuar nga make up artisti që kishte kryer grimin e këngëtares për Festivalin e Filmit në Kanë". 

Kaq mjaftoi që interneti të shpërthente me komente.

Epo mendojmë se është gjë e mirë që çdo gjë është harruar dhe vajzat kanë vazhduar me jetët e tyre pa ndonjë hatërmbetje. 

thbrdnhjdty.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073490142822266
    array(1) { ["section"]=> string(142) "wow-dy-vitee-me-pare-selena-gomez-i-vodhi-te-dashurin-tani-bella-hadidapo-regaoi-keshtu-ne-foton-e-kengetares-dhe-rrjeti-po-cmendet-foto-93902" }