INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zbardhet autopsia e Anxhela Meçani, ja çfarë ka ndodhur me 20-vjeçaren

Zbardhet autopsia e Anxhela Meçani, ja çfarë ka ndodhur me 20-vjeçaren

Publikuar më: 17:44 13-06-2018

 Ditën e sotme ka dal autopsia për vdekjen e 20-vjeçares, Anxhela Meçani.

Sipas raportit mjeko ligjor e reja nga Fieri nuk është dhunuar para se të hidhej nga makina.

Mjeku italian që u caktua të ndiqte çështjen shpjegon se Anxhela nuk ka asnjë shenjë që është dhunuar dhe vdekja i ka ardhur nga përplasja e fortë me tokën kur është hedhur nga makina.

Pasi ngjarjes 20-vjeçaria është transportuar menjëherë për në spital dhe në momentet e fundit të jetës mësohet se ka thënë, 'rashë nga makina'.

Megjithatë rasti i vdekjes së shtetases shqiptar ka ngritur shumë pikë pyetje, mediat italiane raportojnë se e reja punonte si prostitutë, ndërsa ish bashkëshorti i saj dhe familjarët e mohojnë këtë gjë.

Përgjigjet përfundimtare pritet ti jap hetimi që shteti fqinjë po realizon.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0014700889587402
    array(1) { ["section"]=> string(75) "zbardhet-autopsia-e-anxhela-mecani-ja-cfare-ka-ndodhur-me-20-vjecaren-61644" }