INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Zbulohet videoja! Prej këtij incidenti për pak Fero ndërpreu në mes koncertin në Drenicë

Zbulohet videoja! Prej këtij incidenti për pak Fero ndërpreu në mes koncertin në Drenicë

Publikuar më: 19:03 13-08-2019

Para ca ditesh reperi i njohur Fero mbajti një koncert në Drenas. Ai publikoi video dhe foto nga koncerti duke u mburrur për numrin e madh të njerëzve të pranishëm. Në video duket sikur vërtetë reperi ka ditur ta ndezë atmosferën teksa i kërkon audiencës të këndojë së bashku me të.

Mirëpo, mesa duket Fero nuk ka treguar një pjesë mjaft interesante nga mbrëmja e koncertit. Atij për pak i është dashur ta anullojë koncertit pasi një pjesë e publikut nuk është treguar shumë dashamirëse me të.

Njerëz nga turma e madhe e mbledhur aty kanë filluar t’i hedhin shkrepëse .

Menaxheri i reperit është ngjitur në skenë dhe ka bërë të qartë që nëse situata vazhdon, koncerti do të ndërpritej. Shumica ka anuar nga vazhdimi i koncertit e për këte arsye Fero ka vazhduar më tej.

Fero ne Drenas from IN TV ALBANIA on Vimeo.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010348081588745
    array(1) { ["section"]=> string(94) "zbulohet-videoja-prej-ketij-incidenti-per-pak-fero-nderpreu-ne-mes-koncertin-ne-drenice-100502" }