INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Zemra ime don...”! Pa prisni pak, ky dedikim romantik i Luanës ishte për Krenarin? Shihni çfarë shkruan moderatorja! [FOTO]

“Zemra ime don...”! Pa prisni pak, ky dedikim romantik i Luanës ishte për Krenarin? Shihni çfarë shkruan moderatorja! [FOTO]

Publikuar më: 20:20 11-06-2018

U bë shumë kohë që në media përflitet shumë se Luana Vjollca është në një lidhje dashurie. Krenar Çoçaj është mashkulli që ka bërë për vete moderatoren Vjollca dhe ashtu siç thuhet në mediat online dhe në fotot që kemi parë, Luana dhe Krenari po jetojnë një romancë të lumtur, pavarësisht se nuk e kanë pranuar atë.

Vetëm pak ditë më parë moderatorja Luana Vjollca ka publikuar bashkëpunimin e saj të fundit me këngëtarin e muzikës popullore Bujar Qamili, “Mi dhe flakë mallit tim”.

Gjatë ditës së sotme këngëtarja ka publikuar me rrjete sociale një foto ku shfaqet më sensuale se kurrë dhe krahas saj shkruan: “Zemra ime don dashuri mor djalë”. E pikërisht këto vargje të këngës, u komentuan nga fansat e Luanës dhe mediat online se ishte një deklaratë për të dashurin e saj, Krenarin.

LUNA.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0077879428863525
    array(1) { ["section"]=> string(119) "zemra-ime-don-pa-prisni-pak-ky-dedikim-romantik-i-luanes-ishte-per-krenarin-shihni-cfare-shkruan-moderatorja-foto-61407" }