INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm: Këto zona të Tiranës, s’do kenë energji elektrike nesër, ja oraret!

OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm: Këto zona të Tiranës, s’do kenë energji elektrike nesër, ja oraret!

Publikuar më: 20:30 31-10-2019

Sipas njoftimit më të fundit të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ditën e nesërme nga ora 9.00 deri në 15.00 si pasojë e disa punimeve, nuk do ketë energji në disa lagje të kryeqytetit.

Njoftim për abonentët Tiranë

Stakimet, 1 Nëntor

Në vijim të punimeve të planifikuara për rikonstruksionin e kabinave, në daën 1 Nëntor do të kryhen stakime të energjisë në këto zona në Tiranë.

1 Nëntor

09.00-15.00
Pjesërisht rrugët: “Belul Hatibi”, “Imer Ndregjoni”, “Todi Shkurti”, “Mahmut Xhelili” dhe “Androkli Kostallari, Ndroq, lagjia e Re, Zhurje, Pinet

10:00-12:00
Zallherr

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092000961303711
    array(1) { ["section"]=> string(105) "oshee-ben-njoftimin-e-rendesishem-keto-zona-te-tiranes-s-do-kene-energji-elektrike-neser-ja-oraret-102959" }