INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm: Këto zona të Tiranës, s’do kenë energji elektrike nesër, ja oraret!

OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm: Këto zona të Tiranës, s’do kenë energji elektrike nesër, ja oraret!

Publikuar më: 21:30 31-10-2019

Sipas njoftimit më të fundit të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ditën e nesërme nga ora 9.00 deri në 15.00 si pasojë e disa punimeve, nuk do ketë energji në disa lagje të kryeqytetit.

Njoftim për abonentët Tiranë

Stakimet, 1 Nëntor

Në vijim të punimeve të planifikuara për rikonstruksionin e kabinave, në daën 1 Nëntor do të kryhen stakime të energjisë në këto zona në Tiranë.

1 Nëntor

09.00-15.00
Pjesërisht rrugët: “Belul Hatibi”, “Imer Ndregjoni”, “Todi Shkurti”, “Mahmut Xhelili” dhe “Androkli Kostallari, Ndroq, lagjia e Re, Zhurje, Pinet

10:00-12:00
Zallherr

Article Logic
Execution time: 0.0091819763183594