INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tirana 2 ditë pa drita, mësoni zonat dhe oraret!

Tirana 2 ditë pa drita, mësoni zonat dhe oraret!

Publikuar më: 22:00 03-10-2019

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar abonentët e Tiranës se në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave në kryeqytet do të ketë ndërpreje të energjisë eletrike.

Përmes një njoftimi në ‘Facebook’, OSHEE bën me dije se stakimi i energjisë do të bëhet më datat 4 dhe 5 tetor në disa zona të Tiranës

Njoftim i plotë i OSHEE:

Pershendetje. Njoftim për abonentët Tiranë

Stakim i datës 4-5 Tetor

Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave në kryeqytet, në datat 4-5 tetor do të stakohet energjia në disa zona në Tiranë

4 tetor

09:00-15:00

rruga “Sadik Petrela”, rruga “Kristo Dako”, rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “Arkitekt Sinani”, rruga “Besim Daja”, rruga “Ibrahim Buzhiqi”

14:00-16:00

rruga “Naim Frashëri”, rruga “Vëllezërit Manasterli”

12:00-14:00

rruga “Halim Xhelo” pjesërisht, pranë Bllokut të Ambasadave

5 tetor

09:00- 15:00

rruga “Mine Peza”, rruga “Fortuzi”

12:00 -15:00

rruga e Kavajës pjeserisht, rruga “Shyqyri Bërxolli” pjesërisht, tek Ministria e Emigracionit

Article Logic
Execution time: 0.0079460144042969